מיסריס – ירמיהו 24, תל אביב יפו​ | שעות פעילות: א׳ – ה׳: 21:00 – 9:00 ו׳: 15:30 – 9:00

ריסים מלאכותיים

אזור העיניים הוא אחד המרכיבים המשפיעים ביותר על המראה חיצוני ובהתאם גם על הדימוי העצמי ועל רמת הביטחון העצמי. בהתאם אנחנו מקדישות לחלק זה של הפנים לא מעט תשומת לב ומשתמשות באמצעים שונים כדי להבטיח חזות מרשימה. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר היא הדבקת ריסים מלאכותיים – תוספת לריסים הטבעיים שמשדרגת באופן דרמטי את ההופעה באירועים חשובים וגם ביומיום יכולה למשוך תשומת לב רצויה רבה.

איך לבחור ריסים מלאכותיים?

הביקוש הנרחב לריסים מלאכותיים הוביל באופן טבעי לכך שניתן למצוא שלל אפשרויות – גם מבחינת האורך, גם מבחינת הסגנון וגם מבחינת החומר שממנו עשויה התוספת (סינתטית או משיער טבעי). השיקולים העיקריים בבחירה הם התאמה לריסים הקיימים ולמבנה העיניים, וההעדפות האסתטיות שלך.

טווח האורכים הוא 9 עד 15 ס"מ,  כשמן הסתם חובבות המראה הדרמטי והמוחצן יעדיפו את הגרסאות היותר ארוכות (למרות שגם היחסית קצרות מייצרות הבדל משמעותי מאוד ביחס למצב הקיים).

הבחירה הסגנונית היא בין ריסים ישרים לכאלה שמגיעים מסולסלים או מעוקלים, וישנה גם בחירה לגבי מידת הסלסול – דרך נוספת למצוא את הנקודה המדויקת עבורך על סקאלת הדרמטיות והנוכחות הדומיננטית.

לבעלות ריסים קצרים ודלילים ההמלצה היא להשתמש בריס בודד מסוג מניפה כשהמטרה היא כמובן מילוי המרווחים ועיבוי הריסים. עבור ריסים קצרים וצפופים המענה המושלם מושג בעזרת ריס בודד דק שממשיך את הריס הטבעי ומוסיף עניין לאזור העיניים.

לנשים עם ריסים ארוכים ודלילים כדאי קודם למשוך אותם עם מסקרה ואז להדביק ריסים בודדים, כמובן במרווחים שווים. אורך הריס המלאכותי צריך להיות זהה לאורך הריס הקיים.

טיפים להדבקת ריסים מלאכותיים בכוחות עצמך

* חשוב להקפיד לקנות גם ריסים מלאכותיים איכותיים וגם דבק ריסים איכותי. ישנם שני סוגים של דבק, עם לטקס ובלעדיו. 

* אחרי מריחת הדבק על קצה הריס המלאכותי, כדאי להמתין כ-40-60 שניות כדי שהדבק יקבל מרקם צמיגי, ורק אז לחבר את הריס המלאכותי לריס הטבעי בזווית הרצויה. חשוב להתאזר בסבלנות כדי שההדבקה תחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר.

* החיבור מתבצע בעזרת פינצטה. מומלץ לטבול אותה בפודרה כך שהריסים המלאכותיים לא יידבקו אליה (אל הפינצטה).

* תכנון מוקדם של המראה שאותו תרצי להעניק לריסים ולעצמך הוא המפתח לתוצאה מרשימה במיוחד. כדי להוציא לפועל את התוכניות באופן מושלם, כדאי מאוד לעבוד לאט ולא להיחפז. ניתן כמובן להיעזר גם במומחיות בתחום ולעבור הלחמת ריסים מקצועית.

איך תשמרי על הריסים המלאכותיים כדי ליהנות מהם זמן רב ככל האפשר?

ריסים מלאכותיים הם פתרון זמני במהותו, וזאת מפני שהריס הטבעי נושר ואיתו הריס שהודבק אליו. כדי לשמר את המראה שטרחת עליו ושהניב מחמאות רבות, ועל-מנת להימנע ממצב שבו חלק מהריסים המלאכותיים עדיין נמצא במקום אבל חלק אחר נפל מוקדם מדי, מומלץ להימנע משימוש בחומרים שומניים או כאלה שמועשרים בלחות. 

כך למשל בזמן מקלחת כדאי להטות את הראש לאחור, וכך להגן על הריסים מפני השמפו והקונדישנר שעלולים להמיס את הדבק. עוד דגש הוא לא לגעת בריסים המלאכותיים.

מיס ריס Miss Riss

מיסריס – ירמיהו 24, תל אביב יפו 
שעות פעילות:
א׳ – ה׳: 21:00 – 9:00
ו׳: 15:30 – 9:00

שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

מבצעים סודיים

למבצעים שעדיין לא פרסמתי, צרי קשר: