חיוג מהיר

טיפול בריסים - הרמת ריסים ועוד

לריסים יש תפקיד חשוב מאוד בהגנה על העיניים - השערות שבקצות העפעפיים גורמות לעצימת עיניים אינסטינקטיבית כשגוף זר (אבק, חרק) נוגע בהן - אבל לא רק: המראה של הריסים משפיע במידה ניכרת על מראה הפנים באופן כללי ובמיוחד תורם להן עדינות, נשיות, נוכחות ועניין. הלחמת ריסים היא פעולה פשוטה יחסית ולא כואבת שמאריכה אותם ובכך מדגישה את העיניים, מייפה את הפנים ומשדרגת גם את הדימוי העצמי באופן כללי.

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

איך מתבצעת הלחמת ריסים?

המילה "הלחמה" עלולה לעורר אצל חלק מאיתנו אסוציאציות לא נעימות – חשוב להדגיש שהשימוש במונח הזה הוא מפני שהתוצאות עמידות מאוד. הפעולה עצמה, כשהיא מתבצעת בידיים מיומנות ומנוסות, לא מסוכנת ולא מכאיבה (ישנה תחושת צריבה קלה מעת לעת תוך כדי ההלחמה, אם כי היא מייצרת לכל היותר אי נוחות מסוימת ולא כאב). 

הדבר היחיד שנדרש ממך הוא סבלנות: על-מנת להגיע למראה המדויק והמרשים ביותר, הלחמת הריסים נמשכת בדרך כלל כ-75-90 דקות ולעתים אף שעתיים, כשבפרק זמן זה יש לשכב ללא תזוזה ובעיניים עצומות. תוכלי לנצל את פרק הזמן הזה לטובת מנוחה קלה, מה גם שברקע תושמע מוזיקה מרגיעה.

הסיבה לכך שמדובר בהליך יחסית ממושך היא הצורך להתייחס בנפרד לכל ריס ולבצע כל פעולה בזהירות מרבית. תחילה מדביקים את הריסים התחתונים לחלק התחתון של העין עם פד מתאים, כדי שהם לא יפריעו להלחמה. 

לאחר מכן מנקים היטב את הריסים העליונים, ובעזרת מסרק מיוחד מפרידים אותם זה מזה. ההלחמה מתבצעת מהצד החיצוני (זה שקרוב לרקות) אל הצד הפנימי (שסמוך לאף), כשאחרי כל ריס מלאכותי שמודבק לאחד קיים יש לייבש את חומר ההדבקה כדי למנוע מצב שבו ריסים סמוכים נצמדים אלה לאלה. בסך הכל ניתן להלחים 30 עד 40 ריסים בכל אחת מהעיניים – תוספת משמעותית שמחוללת שינוי משמעותי לטובה.

מיכאלה אנה (מיס ריס)

למי מתאימה הלחמה של ריסים מלאכותיים?

הטיפול – שמושלם תוך זמן קצר ומאושר ע"י כל גופי הבריאות הרלוונטיים בעולם – מתאים מאוד לכל מי שהריסים שלה קצרים מדי לטעמה. גם נשים בעלות ריסים דלילים יחסית יכולות ליהנות מתוצאות ההלחמה, בזכות העיבוי שמייצר מיד נוכחות בולטת יותר של אזור העיניים כולו. גם נשים בכל גיל שמעדיפות מראה חיצוני בולט ואף מוחצן יוכלו לממש את מבוקשן בזכות הטכניקה האפקטיבית.

קהל יעד נוסף הוא כלות שרוצות להיראות מרשימות ושובות לב במיוחד באירוע המרגש ביותר בחייהן, ובעצם כל מי שמוזמנת לאירוע כזה או אחר ורוצה לוודא שאי אפשר יהיה להוריד ממנה את העיניים מוזמנת להלחים ריסים.

למעשה המקרים היחידים שבהם הלחמת הריסים אינה מומלצת הם כשישנה מחלה הקשורה לעיניים (דלקת, שעורה, גלאוקומה, קטרקט וכו') או רגישות ספציפית באיבר זה.

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

שלל אפשרויות לשינוי טבעי או דרמטי במיוחד

למי שמחליטה להלחים ריסים מלאכותיים יש אפשרויות בחירה נרחבות מאוד לגבי המראה שלה אחרי השינוי. ההחלטה הראשונה היא של צבע הריסים, שבאופן טבעי יותאם באופן מושלם לגוון הקיים. 

ההחלטה השנייה היא של אורך הריסים שמתווספים לאלה הקיימים, ועוד אופציה שאפשר לנצל היא להשתמש בריסים מעוקלים שמוסיפים עניין למראה החיצוני והופכים אותו לעוד יותר מיוחד.

מבחינת האורך, ברוב המקרים התוספת הנבחרת היא של 10-12 ס"מ, אבל יש גם ריסים באורך 15 ס"מ. לגבי הסלסול של הריסים המולחמים, אפשרות אחת היא בצורת האות J ואפשרות שנייה, מסולסלת אף יותר, היא בצרת האות C.

על מה חשוב להקפיד אחרי הלחמת הריסים?

על-מנת ליהנות מהמראה החדש ולשמור על הריסים המולחמים, חשוב להקפיד על מספר כללים פשוטים:

* הימנעות משימוש במוצרים שומניים בקרבת העין (אם למשל את זקוקה למסיר איפור, עדיף מוצר לא שומני והאופציה הטובה ביותר היא מגבון ייעודי לפעולה זו).

* עדיף לא להשתמש במסקרה, וגם אין בה צורך.

* רצוי להיזהר ולא להרטיב ישירות את הריסים (מקלחות כמובן אפשריות).

* ניתן להשתמש באייליינרים אבל לא לצייר איתם על שורשי הריסים. המלצה נוספת היא להעדיף אייליינר בעל מרקם של ג'ל.

* והכי חשוב – לא לגעת בריסים החדשים.

התנהלות חכמה, וכאמור הלחמת הריסים במקום שכבר צבר ניסיון רב בכך, מבטיחות מראה כובש למשך כחודשיים, והמון תשומת לב חיובית.

הלחמת ריסים במראה דרמטי
הלחמת ריסים במראה טבעי

לקוחות ממליצים על מיס ריס

אז הסיפור שלנו הוא כזה הכל התחיל מלייק שמיכאלה עשתה לי לפוסט של עוגה שלי, ומשם זה סיפור אהבה של 3 שנים שבהן אני אמרתי שלום למסקרה והתעוררתי משנת יופי לעיניים של חתולה עם מראה מסודר מטופח ותמיד שובה. במשך 3 שנים אני עושה ריסים עבודה נקייה מסודרת והכי חשובה בריאה, בריאה לעיינים שלי ולריסים הטבעיים שלי. אחת לכמה חודשים אנחנו מסירות ובונות סט חדש. ממליצה לכל אחת שרוצה להתעורר בבוקר לפחות כמו קים קרדשיאן לעבור אצל מיכאלה והצוות שלה, יחס אישי ונעים לכל מטופלת זמינות וחיוך בכל עת.
Liraz shvili kabaz
Michaela is the most professional eyelash extension expert I’ve ever met. It amazes me every time how accurate and precise Michaela is in her work. The products she’s using are the best for my eyes and skin. I have sensitive skin and thin eyelashes, and Michaela went above and beyond to find the right glue, length and volume for me. She truly cares. I wish every eyelash and beauty professional I meet will be as passionate and dedicated to their work as she is.
Dannie hetz
אני ממליצה בחום ומכל הלב על מיכאלה אנה שלי שהיא פרפקציוניסטית כמו שאני אוהבת, מקצועית ביותר ומקסימה בטירוף וכמובן שירות מדהים וסטרילי , אני באה אליה או אל הצוות שלה, באופן קבוע אחת ל 3 שבועות כי אני אוהבת לשמור על מראה מסודר, ותמיד מקבלת את מה שאני רוצה! והמחמאות על הריסים שלי לא פוסקות.
Orly Yitshakian

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

בנייה וקידום אתרים seoup