חיוג מהיר

ריסים במראה דרמטי

ריסים במראה דרמטי ייתן לך תחושה של כוכבת! עם ריסים ארוכים ושופעים אשר ידגישו את עינייך. את המראה הדרמטי נוכל להקנות לך על ידי בחירת ריסים ארוכים, מעוגלים בהתאמה, ובניית מניפות קטנות..

המראה הדרמטי יתן לך תחושה של כוכבת כל ביום! בא לך להקנות לעיניים מראה ריסים ארוכים ושופעים? מראה אשר ידגיש את העיניים שלך ללא ספק..? אז זה המראה שלך! את המראה הדרמטי נוכל להקנות לך עי בחירת ריסים ארוכים, מעוגלים יותר או פחות וע״י שימוש בטכניקת התלת מימד- בניית מניפות קטנות וקלילות המורכבות מ 3-6 ריסים אשר מודבקים על ריס אחד משלך, כמובן בהתאמה מלאה לעובי הריס שלך.

מראה דרמטי מיס ריס
IMG_6691 (1)
4d2a256b-f9a3-4e28-9106-90674edd52e5

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

גלריית תמונות - מראה דרמטי

IMG_4229
דמטי פנים 2
IMG_6044
מיס ריס 8
Facetune_03-09-2019-08-27-37
IMG_6690
IMG_6703
IMG_6691
IMG_4127

לקוחות ממליצים עלינו

אז הסיפור שלנו הוא כזה הכל התחיל מלייק שמיכאלה עשתה לי לפוסט של עוגה שלי, ומשם זה סיפור אהבה של 3 שנים שבהן אני אמרתי שלום למסקרה והתעוררתי משנת יופי לעיניים של חתולה עם מראה מסודר מטופח ותמיד שובה. במשך 3 שנים אני עושה ריסים עבודה נקייה מסודרת והכי חשובה בריאה, בריאה לעיינים שלי ולריסים הטבעיים שלי. אחת לכמה חודשים אנחנו מסירות ובונות סט חדש. ממליצה לכל אחת שרוצה להתעורר בבוקר לפחות כמו קים קרדשיאן לעבור אצל מיכאלה והצוות שלה, יחס אישי ונעים לכל מטופלת זמינות וחיוך בכל עת.
Liraz shvili kabaz
Michaela is the most professional eyelash extension expert I’ve ever met. It amazes me every time how accurate and precise Michaela is in her work. The products she’s using are the best for my eyes and skin. I have sensitive skin and thin eyelashes, and Michaela went above and beyond to find the right glue, length and volume for me. She truly cares. I wish every eyelash and beauty professional I meet will be as passionate and dedicated to their work as she is.
Dannie hetz
אני ממליצה בחום ומכל הלב על מיכאלה אנה שלי שהיא פרפקציוניסטית כמו שאני אוהבת, מקצועית ביותר ומקסימה בטירוף וכמובן שירות מדהים וסטרילי , אני באה אליה או אל הצוות שלה, באופן קבוע אחת ל 3 שבועות כי אני אוהבת לשמור על מראה מסודר, ותמיד מקבלת את מה שאני רוצה! והמחמאות על הריסים שלי לא פוסקות.
Orly Yitshakian

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

בנייה וקידום אתרים seoup