חיוג מהיר

ריסים במראה טבעי

את המראה הטבעי נוכל להשיג על ידי בחירת עוביים ואורכי ריסים מתאימים, ואפילו צבעים. ניתן להקנות מראה מאוד טבעי ע"י בחירת אורכים קצרים יחסית, בדיוק כמו הריסים הטבעיים שלך, או רק מעט יותר ארוכים משלך, תוכלי לבחור מראה שיראה ממש כמו מסקרה ממש טובה או אפילו שיערות טבעיות אך מלאות יותר, שכלל לא ישימו לב שעשית הלחמת ריסים! זה יהיה הסוד הקטן שלך..!

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

גלריית תמונות - מראה טבעי

מיס ריס 9
IMG_4679 (1)
IMG_5132 (1)
IMG_4676
6A2CC5F1-6258-4A15-BBB2-8E039AFE580D
מיס ריס 2
טבעי 1
טבעי 3
טבעי 2
IMG_6693
טבעי 4
טבעי 5

לקוחות ממליצים עלינו

אז הסיפור שלנו הוא כזה הכל התחיל מלייק שמיכאלה עשתה לי לפוסט של עוגה שלי, ומשם זה סיפור אהבה של 3 שנים שבהן אני אמרתי שלום למסקרה והתעוררתי משנת יופי לעיניים של חתולה עם מראה מסודר מטופח ותמיד שובה. במשך 3 שנים אני עושה ריסים עבודה נקייה מסודרת והכי חשובה בריאה, בריאה לעיינים שלי ולריסים הטבעיים שלי. אחת לכמה חודשים אנחנו מסירות ובונות סט חדש. ממליצה לכל אחת שרוצה להתעורר בבוקר לפחות כמו קים קרדשיאן לעבור אצל מיכאלה והצוות שלה, יחס אישי ונעים לכל מטופלת זמינות וחיוך בכל עת.
Liraz shvili kabaz
Michaela is the most professional eyelash extension expert I’ve ever met. It amazes me every time how accurate and precise Michaela is in her work. The products she’s using are the best for my eyes and skin. I have sensitive skin and thin eyelashes, and Michaela went above and beyond to find the right glue, length and volume for me. She truly cares. I wish every eyelash and beauty professional I meet will be as passionate and dedicated to their work as she is.
Dannie hetz
אני ממליצה בחום ומכל הלב על מיכאלה אנה שלי שהיא פרפקציוניסטית כמו שאני אוהבת, מקצועית ביותר ומקסימה בטירוף וכמובן שירות מדהים וסטרילי , אני באה אליה או אל הצוות שלה, באופן קבוע אחת ל 3 שבועות כי אני אוהבת לשמור על מראה מסודר, ותמיד מקבלת את מה שאני רוצה! והמחמאות על הריסים שלי לא פוסקות.
Orly Yitshakian

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

בנייה וקידום אתרים seoup