מדיניות החזרים כספיים – סטודיו מיס ריס מנוהל ע"י מיכאלה אנה ח.פ

317781029 שהינה סטודיו להלחמת ריסים ביטול עסקה יתבצע בהתאם לחוק הגנת הצרכן .החזר כספי ניתן לקבל עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, בצירוף הוכחת קניה כל עוד לא נעשה שימוש במוצר.

החזר כספי ניתן לקבל גם במידה ונעשה שימוש במוצר. החברה רשאית לגבות דמי הפחתת ערך של עד 30% וזאת בהתאם למצב המוצר שיגיע בפועל אל החברה והכל בהתאם לס' 14 ה (ג.9 לחוק הגנת הצרכן.במידה ורכשת את המוצר כמתנה , יש לציין זאת במעמד הרכישה וניתן לבקש זמן החלפה ארוך יותר ניתן לבקש את תאריך המבוקש להחלפה .

במידה והינכם מעוניינים להחזיר את המוצר הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון: 052-5786543 או במייל . על הלקוח להחזיר על חשבונו את המוצר אל ת.ד 17191 בתל אביב עבור סטודיו מיס ריס הנמצא בכתובת ירמיהו 24 תל אביב בקרטון המקורי של ההזמנה, בצירוף שמו ומספר טלפון. הלקוח יישא בעלות השילוח בחזרה לחברה.

החזר כספי מלא בגין ביטול עסקה יינתן בתנאי שהמוצר לא נשלח מהחברה , במידה ויצא יחויב בדמי משלוח חזרה בסך 49 ש”ח + מעמ.מובהר, כי במידה והמוצר התקבל, רשאית החברה לחייב את הלקוח בגין דמי ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן בנוסף לדמי המשלוח שיישולמו על חשבון הלקוח בגין החזרת המוצר .

במידה ורכשתם מוצר עם משלוח חינם, יקוזז מההחזר הכספי עלות המשלוח בסך 40 ש"ח.

במצב של קבלת פריט פגום יש לדווח עליו תוך 7 ימים מקבלת הפריט על מנת לקבל פריט חדש. לאחר 7 ימים לא יהיה ניתן להחליף את המוצר. אין החלפה / החזרה על פריטים שנקנו במציאון. החברה רשאית לגבות דמי ביטול עסקה בסך 5% מערך המוצר או 100 ₪ ע"פ הנמוך מבינהם.

החזרת התשלום ללקוח יתבצע תוך 7 ימי עסקים לאותו אמצעי תשלום שממנו בוצע התשלום ו/או העברה בנקאית. עיכוב במסירת המוצר שאינו תלוי בחברה אלא בחברת השליחויות, לא ייחשב עיכוב אלא אם עברו שבוע ימים מיום שבו המוצר היה אמור להימסר ואז יהיה הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה ולא יהיה מחוייב בגין דמי ביטול ו/או דמי משלוח.