מיסריס – ירמיהו 24, תל אביב יפו​ | שעות פעילות: א׳ – ה׳: 21:00 – 9:00 ו׳: 15:30 – 9:00

טיפול בריסים

לריסים יש תפקיד חשוב מאוד בהגנה על העיניים – השערות שבקצות העפעפיים גורמות לעצימת עיניים אינסטינקטיבית כשגוף זר (אבק, חרק) נוגע בהן – אבל לא רק: המראה של הריסים משפיע במידה ניכרת על מראה הפנים באופן כללי ובמיוחד תורם להן עדינות, נשיות, נוכחות ועניין. הלחמת ריסים היא פעולה פשוטה יחסית ולא כואבת שמאריכה אותם ובכך מדגישה את העיניים, מייפה את הפנים ומשדרגת גם את הדימוי העצמי באופן כללי.

איך מתבצעת הלחמת ריסים?

המילה "הלחמה" עלולה לעורר אצל חלק מאיתנו אסוציאציות לא נעימות – חשוב להדגיש שהשימוש במונח הזה הוא מפני שהתוצאות עמידות מאוד. הפעולה עצמה, כשהיא מתבצעת בידיים מיומנות ומנוסות, לא מסוכנת ולא מכאיבה (ישנה תחושת צריבה קלה מעת לעת תוך כדי ההלחמה, אם כי היא מייצרת לכל היותר אי נוחות מסוימת ולא כאב).

הדבר היחיד שנדרש ממך הוא סבלנות: על-מנת להגיע למראה המדויק והמרשים ביותר, הלחמת הריסים נמשכת בדרך כלל כ-75-90 דקות ולעתים אף שעתיים, כשבפרק זמן זה יש לשכב ללא תזוזה ובעיניים עצומות. תוכלי לנצל את פרק הזמן הזה לטובת מנוחה קלה, מה גם שברקע תושמע מוזיקה מרגיעה.

הסיבה לכך שמדובר בהליך יחסית ממושך היא הצורך להתייחס בנפרד לכל ריס ולבצע כל פעולה בזהירות מרבית. תחילה מדביקים את הריסים התחתונים לחלק התחתון של העין עם פד מתאים, כדי שהם לא יפריעו להלחמה.

לאחר מכן מנקים היטב את הריסים העליונים, ובעזרת מסרק מיוחד מפרידים אותם זה מזה. ההלחמה מתבצעת מהצד החיצוני (זה שקרוב לרקות) אל הצד הפנימי (שסמוך לאף), כשאחרי כל ריס מלאכותי שמודבק לאחד קיים יש לייבש את חומר ההדבקה כדי למנוע מצב שבו ריסים סמוכים נצמדים אלה לאלה. בסך הכל ניתן להלחים 30 עד 40 ריסים בכל אחת מהעיניים – תוספת משמעותית שמחוללת שינוי משמעותי לטובה.

למי מתאימה הלחמה של ריסים מלאכותיים?

הטיפול – שמושלם תוך זמן קצר ומאושר ע"י כל גופי הבריאות הרלוונטיים בעולם – מתאים מאוד לכל מי שהריסים שלה קצרים מדי לטעמה. גם נשים בעלות ריסים דלילים יחסית יכולות ליהנות מתוצאות ההלחמה, בזכות העיבוי שמייצר מיד נוכחות בולטת יותר של אזור העיניים כולו. גם נשים בכל גיל שמעדיפות מראה חיצוני בולט ואף מוחצן יוכלו לממש את מבוקשן בזכות הטכניקה האפקטיבית.

קהל יעד נוסף הוא כלות שרוצות להיראות מרשימות ושובות לב במיוחד באירוע המרגש ביותר בחייהן, ובעצם כל מי שמוזמנת לאירוע כזה או אחר ורוצה לוודא שאי אפשר יהיה להוריד ממנה את העיניים מוזמנת להלחים ריסים.

למעשה המקרים היחידים שבהם הלחמת הריסים אינה מומלצת הם כשישנה מחלה הקשורה לעיניים (דלקת, שעורה, גלאוקומה, קטרקט וכו') או רגישות ספציפית באיבר זה.

שלל אפשרויות לשינוי טבעי או דרמטי במיוחד

למי שמחליטה להלחים ריסים מלאכותיים יש אפשרויות בחירה נרחבות מאוד לגבי המראה שלה אחרי השינוי. ההחלטה הראשונה היא של צבע הריסים, שבאופן טבעי יותאם באופן מושלם לגוון הקיים. 

ההחלטה השנייה היא של אורך הריסים שמתווספים לאלה הקיימים, ועוד אופציה שאפשר לנצל היא להשתמש בריסים מעוקלים שמוסיפים עניין למראה החיצוני והופכים אותו לעוד יותר מיוחד.

מבחינת האורך, ברוב המקרים התוספת הנבחרת היא של 10-12 ס"מ, אבל יש גם ריסים באורך 15 ס"מ. לגבי הסלסול של הריסים המולחמים, אפשרות אחת היא בצורת האות J ואפשרות שנייה, מסולסלת אף יותר, היא בצרת האות C.

על מה חשוב להקפיד אחרי הלחמת הריסים?

על-מנת ליהנות מהמראה החדש ולשמור על הריסים המולחמים, חשוב להקפיד על מספר כללים פשוטים: 

* הימנעות משימוש במוצרים שומניים בקרבת העין (אם למשל את זקוקה למסיר איפור, עדיף מוצר לא שומני והאופציה הטובה ביותר היא מגבון ייעודי לפעולה זו).

* עדיף לא להשתמש במסקרה, וגם אין בה צורך.

* רצוי להיזהר ולא להרטיב ישירות את הריסים (מקלחות כמובן אפשריות).

* ניתן להשתמש באייליינרים אבל לא לצייר איתם על שורשי הריסים. המלצה נוספת היא להעדיף אייליינר בעל מרקם של ג'ל.

* והכי חשוב – לא לגעת בריסים החדשים.

התנהלות חכמה, וכאמור הלחמת הריסים במקום שכבר צבר ניסיון רב בכך, מבטיחות מראה כובש למשך כחודשיים, והמון תשומת לב חיובית.

מיס ריס Miss Riss

מיסריס – ירמיהו 24, תל אביב יפו 
שעות פעילות:
א׳ – ה׳: 21:00 – 9:00
ו׳: 15:30 – 9:00

שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

מבצעים סודיים

למבצעים שעדיין לא פרסמתי, צרי קשר: