חיוג מהיר

הדבקת ריסים

קו ריסים מלא עם ריסים ארוכים, מעוגלים ובעלי נוכחות משמעותית הוא מראה נחשק, גם באירועים שבהם חשוב לנו במיוחד למשוך תשומת לב נכונה וגם במהלך השגרה היומיומית, כשאנחנו רוצות להתבלט. הריסים הטבעיים מתאפיינים בעדינות, ולכן כדאי להוסיף להם גם ריסים מלאכותיים. אחת השיטות לעשות זאת היא פשוט הדבקה, וכדאי להיות מודעות גם ליתרונות וגם לחסרונות שלה.

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

הדבקת ריסים - יתרונות

הדבקת ריסים היא פעולה שכל אישה כמעט יכולה לבצע גם בכוחות עצמה. המבחר הגדול מאוד של ריסים מלאכותיים מאפשר לכל אחת למצוא את התוספת האידיאלית עבורה, גם מבחינת ההתאמה לשערות הקיימות וגם מבחינת המראה שאותו היא רוצה ליצור, ועוד יתרון הוא הקלות שבה ניתן להסיר את הריסים המלאכותיים.

יחד עם זאת חשוב להדגיש שההדבקה חייבת להתבצע במיומנות גבוהה כדי שהתוצאה המתקבלת תהיה אכן מחמיאה ומצדיקה את המאמץ. 

בפרט חשוב להיזהר מהדבקה של ריס מלאכותי על קבוצת ריסים טבעיים ומגרימת נזק לריסים הקיימים (כדאי לזכור שהם נמצאים על העפעפיים לא רק ליופי, אלא גם לצורך מניעת חדירת גופים זרים לעיניים).

בנוסף, לפעמים דווקא שפע האפשרויות מקשה על הבחירה, ובמקרה הזה בלי ידע מקצועי לא תמיד קל לדעת מהו האורך האופטימלי של הריסים המלאכותיים, מהו הסגנון המתאים ועד כמה כדאי לעגל אותם, ולכן נדרש תהליך של ניסוי ותעייה עד להגעה למראה הנכון.

הדבקה או הלחמה - מה עדיף?

דרך נוספת להגיע למראה הנחשק שכולל ריסים בעלי נוכחות מובהקת היא הלחמה. הלחמת ריסים מתבצעת על-ידי אשת מקצוע מנוסה, שיודעת להתאים לכל אישה את התוספת המוצלחת ביותר וכמובן מבצעת את פעולת ההדבקה באופן מקצועי ותוך שימוש בחומרים מתקדמים. 

התוצאה תהיה מרשימה מאוד, ולא פחות חשוב – עמידה לפרק זמן ארוך יחסית של כחודשיים, כך שתוכלי ליהנות ממנה, ומהדימוי העצמי המשופר, בשלל אירועים וסיטואציות.

הדבקת הריסים חייבת להתבצע במיומנות גבוהה ביותר
דבק להלחמת ריסים - איכות גבוהה בתקן אירופאי

איך להדביק את הריסים בדרך הבטוחה ביותר?

הדבקת ריסים באופן עצמאי מחייבת כאמור סבלנות ומיומנות. הדבק צריך להיות איכותי, כשבדרך כלל החומר שממנו הוא מיוצר הוא לטקס (תחליב ממקור צמחי שמשמש גם להכנת גומי). יש גם דבקים ללא לטקס לטובת נשים שחומר זה הוא אלרגן עבורן.

לפני ההדבקה של הריסים המלאכותיים כדאי למדוד את הריס המלאכותי על העין, על-מנת לוודא שהוא לא ארוך מדי. אם הוא כן ארוך מדי, אפשר לגזור – במדויק – עם מספריים קטנים. עוד המלצה עוד לפני שמתחילים בהדבקה היא למשוח מעט מסקרה על הריסים הטבעיים.

במהלך הדבקת הריסים חשוב להמתין מספר שניות בין מריחת הדבק על הריס המלאכותי לבין הצמדתו לריס הקיים. הסיבה לכך היא שהמרקם של הדבק בזמן היציאה מהמיכל הוא נוזלי, ואחרי ההמתנה הוא הופך לצמיגי כך שהחיבור יהיה עמיד יותר. בסיום הפעולה אפשר לשרטט על העפעף עם אייליינר דקיק כדי לטשטש את קו החיבור בין השערות הקיימות לתוספת.

טיפים לשמירה על המראה החדש והמרשים

גם אחרי הדבקת ריסים וגם אחרי הלחמת ריסים חשוב להתייחס לתוספת בזהירות ועם תשומת לב מלאה, כדי לשמור עליה ועל המראה הדומיננטי והמחמיא.

טיפ אחד הוא לישון על הגב, כדי שתוך כדי שינה לא יופעל לחץ על הריסים המלאכותיים והם לא ייפגעו ולא יזוזו ממקומם. טיפ חשוב שני הוא להתאפר בזהירות ובפרט להימנע משימוש בחומרים שומניים בקרבת הריסים החדשים, כדי שהדבק לא יימס. גם במקלחת כדאי להתנהל עם מחשבה עליהם ולמנוע הגעת שמפו או קונדישנר לאזור העפעפיים.

מיכאלה אנה - תוך כדי טיפול הדבקת ריסים

לקוחות ממליצים על מיס ריס

אז הסיפור שלנו הוא כזה הכל התחיל מלייק שמיכאלה עשתה לי לפוסט של עוגה שלי, ומשם זה סיפור אהבה של 3 שנים שבהן אני אמרתי שלום למסקרה והתעוררתי משנת יופי לעיניים של חתולה עם מראה מסודר מטופח ותמיד שובה. במשך 3 שנים אני עושה ריסים עבודה נקייה מסודרת והכי חשובה בריאה, בריאה לעיינים שלי ולריסים הטבעיים שלי. אחת לכמה חודשים אנחנו מסירות ובונות סט חדש. ממליצה לכל אחת שרוצה להתעורר בבוקר לפחות כמו קים קרדשיאן לעבור אצל מיכאלה והצוות שלה, יחס אישי ונעים לכל מטופלת זמינות וחיוך בכל עת.
Liraz shvili kabaz
Michaela is the most professional eyelash extension expert I’ve ever met. It amazes me every time how accurate and precise Michaela is in her work. The products she’s using are the best for my eyes and skin. I have sensitive skin and thin eyelashes, and Michaela went above and beyond to find the right glue, length and volume for me. She truly cares. I wish every eyelash and beauty professional I meet will be as passionate and dedicated to their work as she is.
Dannie hetz
אני ממליצה בחום ומכל הלב על מיכאלה אנה שלי שהיא פרפקציוניסטית כמו שאני אוהבת, מקצועית ביותר ומקסימה בטירוף וכמובן שירות מדהים וסטרילי , אני באה אליה או אל הצוות שלה, באופן קבוע אחת ל 3 שבועות כי אני אוהבת לשמור על מראה מסודר, ותמיד מקבלת את מה שאני רוצה! והמחמאות על הריסים שלי לא פוסקות.
Orly Yitshakian

לייעוץ ללא עלות, שלחו אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

לבירורים ייעוץ ותיאום תורים, השאירי הודעה, ונחזור אלייך

בנייה וקידום אתרים seoup