מיכאלה - מיס ריס Miss Riss
מיכאלה - מיס ריס Miss Riss
מיכאלה - מיס ריס Miss Riss
מיס ריס צופית גרנט

מיס ריס - MISS RISS

שמי מיכאלה אנה, נעים מאוד! בת 34, נשואה לעבודה אספר לך בקצרה על עצמי בכדי שתהיי בטוחה שבחרת במקום הנכון לעשות בו ריסים יפים ואיכותיים וגם המקום הנכון ללמוד בו את המקצוע הנחשק והמבוקש הזה, הלחמת ריסים.

נולדתי ברומניה, עליתי לארץ בגיל 5, היה לא קל, אך הרצון העז להיות כמו כולם, עזר לי להוציא את הטוב ביותר שלי. בגיל 21 למדתי קוסמטיקה וכ 5 שנים עסקתי רק בטיפולי יופי וציפורניים, מאוד אהבתי את זה כי מדובר בעבודה מדויקת וטיפולית, אך בגיל 26, הכרתי את עולם הריסים ואז התאהבתי, ושחררתי את כל השאר מסביב. התמקדתי אך ורק בריסים כי הבנתי שלראות מטופלת מחייכת מאושר, אושר נקי ויפה אשר אני אחראית אליו – גרם לי להרגיש על גג העולם.

בתחילת דרכי למדתי פה בארץ אצל מישהי באופן פרטי, ובהחלט לא באופן מקצועי. אחרי 3 שעות היא אמרה לי בשיא הביטחון ״תתחילי לעבוד, את תותחית״.
מיותר לציין שהביטחון שלי היה ברצפה לא ידעתי להחזיק פינצטה, לא ידעתי למה יוצא לי עקום, לא ידעתי למה לא מחזיק מעמד ,מתוך הכאב הזה בניתי לעצמי דרך חדשה…
טסתי לאיטליה, למדתי קורס מאוד בסיסי, לאחר שנה טסתי ללונדון וגם שם למדתי קורס בסיסי+נפח, שם הבנתי את עולם הריסים בצורה שונה… שלא רק היופי משנה, אם רוצים להינות מריסים כל החיים (ולמה לא באמת…?) אז צריך לחשוב על בריאות הריסים, כי איכות העבודה זה מה שמשנה!
לאחר עוד שנה וחצי למדתי במוסקבה, ועוד שנה למדתי באוקראינה בסוף 2017 התחרתי בתחרות הלחמת ריסים באירופה, ואף זכיתי בגביע מקום ראשון על קטגוריית 4-7D ומדליית כבוד על קטגוריית 2D.
מה שהקנה לי את הזכות ללמוד את הטריקים הקטנים אך המשמעותיים אשר מבקשים בתחרויות הללו. בזכות ההכנה הנפשית והפיזית שלי לתחרות זו, גיליתי עד כמה אני מהירה ובעלת ראייה חזותית אשר מסייעת לי לעצב נכון את העין הכי בעייתית שיש.
כמובן במסגרת היכולות הביקוש הרב לתורים אצלי, היה פשוט מטורף עד כדי כך שלא היינו משתלטות על טלפונים או הודעות, זה ציער אותי מאוד, ולכן החלטתי ללכת על החלום ולהכשיר בנות אשר יעבדו בשיטות שלי, לפי החוקים שלי ולפי ההרגלים של המטופלות שלי.

היום אני מפקחת על עבודותיהן אף על פי שאני יודעת שהן טובות, כי חשוב לי לגרום למטופלת להרגיש שהיא בידיים טובות ומקצועיות, ובכבוד רב אני מלמדת מעל כ-5 שנים בשיטה שלי, ואף פיתחתי שיטה ייחודית אשר מאפשרת לתלמידה ללמוד כבר מהקורס הראשון (!) את כל השיטות, קלאסי, דו מימד, תלת מימד…

איך? עם המון אמונה, חיזוקים, וקצת צעקות בשיעור. סתם, בעיקר אהבה!

הצוות שלנו:

מיכאלה אנה - מיס ריס Miss Riss
מיכאלה אנה (מיס ריס)

בעלת הסטודיו, וותק של 10 שנים, זוכת תחרויות באירופה, מחלוצות התחום בארץ אוהבת ספורט וגם פסיכוטרפיסטית בזמנה החופשי.

צוות נסטיה
נסטיה
מאסטרית בכירה, וותק של 7 שנים, זוכת תחרויות ברוסיה, מומחית בכל השיטות ואלופה במראה הטבעי והחתולי אוהבת מוסיקה ומדגמנת אופנה בזמנה החופשי.
אנסטסיה
מאסטרית בכירה וותק של 10 שנים זוכת תחרויות באוקראינה. מומחית בכל השיטות, אלופה במגה ווליום אוהבת לבשל ולגדל עציצים מיוחדים בזמנה החופשי.
קורס הלחמת ריסים במיס ריס תל אביב מרכז הארץ

בית הספר MISS RISS​

אקדמיה להלחמת ושזירת ריסים. חדש! קורס אונליין!​

מיכאלה אנה, מאסטרית בהלחמת ריסים ומרצה בבתי ספר לקוסמטיקה למעלה מ- 8 שנים. הקורס הינו מקיף ביותר. ניתן לתאם קורס אישי אחד על אחד.